Струбцина Stanley FatMax FMHT0-83238 150 мм
Фото 9 |
Stanley FatMax FMHT0-83238 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT0-83238 150 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Ścisk stolarski automatyczny FATMAX XL 150mm - FMHT0-83238 | 144 zł |
Ścisk automatyczny STANLEY, 150 x 92 mm | 99 zł |
ŚCISK AUTOMATYCZNY FATMAX 150*90 MM. | 131 zł |
Модификації Stanley FatMax FMHT0-83238
Ціни на Stanley FatMax FMHT0-83238 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT0-83238 150 мм | від 99 zł | 3 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT0-83240 600 мм | від 128 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT0-83241 900 мм | від 188 zł | 1 пропозиція | ||
Stanley FatMax FMHT0-83242 1250 мм | від 177 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →