Струбцина IRWIN Quick Grip 10505943 300 мм
Фото 6 |
IRWIN Quick Grip 10505943 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IRWIN Quick Grip 10505943
Ціни на IRWIN Quick Grip 10505943 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм | від 93 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 мм | від 108 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 мм | від 101 zł | 3 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм | від 135 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 мм | від 154 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм | від 173 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →