Струбцина IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм
Фото 6 |
IRWIN Quick Grip 10505947 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Irwin Ścisk Quick-Grip XP 1250mm / 50" (10505947) | 173 zł |
Ścisk Stolarski Szybkozaciskowy 10505947 Irwin | 166 zł |
Ścisk szybkozaciskowy IRWIN, 1250 mm | 173 zł |
ŚCISK STOLARSKI SZYBKOZACISKOWY QUICK GRIP XP 1250MM | 226 zł |
Модификації IRWIN Quick Grip 10505947
Ціни на IRWIN Quick Grip 10505947 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм | від 79 zł | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 мм | від 108 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 мм | від 125 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм | від 135 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 мм | від 154 zł | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм | від 166 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →