Zacisk IRWIN Quick Grip 10505947 1250 mm
Zdjęcia 6 |
IRWIN Quick Grip 10505947 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRWIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRWIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IRWIN Quick Grip 10505947 1250 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irwin Ścisk Quick-Grip XP 1250mm / 50" (10505947) | 173 zł |
Ścisk Stolarski Szybkozaciskowy 10505947 Irwin | 166 zł |
Ścisk szybkozaciskowy IRWIN, 1250 mm | 173 zł |
ŚCISK STOLARSKI SZYBKOZACISKOWY QUICK GRIP XP 1250MM | 226 zł |
Modyfikacje IRWIN Quick Grip 10505947
Ceny na IRWIN Quick Grip 10505947 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 mm | od 79 zł | 5 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 mm | od 108 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 mm | od 125 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 mm | od 135 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 mm | od 154 zł | 5 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 mm | od 166 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →