Zacisk IRWIN Quick Grip 10505945 600 mm
Zdjęcia 6 |
IRWIN Quick Grip 10505945 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRWIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRWIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IRWIN Quick Grip 10505945 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irwin Ścisk Quick-Grip XP 600mm / 24" (10505945) | 141 zł |
Ścisk szybkozaciskowy IRWIN, 600 mm | 135 zł |
Ścisk Q-G XP 600 mm | 197 zł |
ŚCISK STOLARSKI SZYBKOZACISKOWY QUICK GRIP XP 600MM | 169 zł |
Modyfikacje IRWIN Quick Grip 10505945
Ceny na IRWIN Quick Grip 10505945 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 mm | od 93 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 mm | od 108 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 mm | od 101 zł | 5 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 mm | od 135 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 mm | od 154 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 mm | od 173 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →