Zacisk PROLINE 11282 1000 mm
PROLINE 11282 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROLINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROLINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROLINE 11282 1000 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Line Ścisk stolarski typ F 1000x120mm 11282 | 122 zł |
Ścisk stolarski typ 'f' 120*10 | 87 zł |
PROLINE Ścisk Stolarski TYP "F" 1000x120mm 11282 | 124 zł |
Ścisk stolarski typ 'f' 120*1000mm profesjonalny proline | 117 zł |
Ścisk Stolarski F 1000X120mm PROLINE 11282 | 116 zł |
Modyfikacje PROLINE 11282
Ceny na PROLINE 11282 |
---|---|---|---|---|
PROLINE 11231 300 mm | od 47 zł | 4 oferty | ||
PROLINE 11251 500 mm | od 84 zł | 2 oferty | ||
PROLINE 11282 1000 mm | od 87 zł | 5 oferty | ||
PROLINE 11283 1500 mm | od 110 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →