Zacisk Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000 300 mm (3611000)
Zdjęcia 8 |
Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wolfcraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wolfcraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000 300 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ścisk śrubowy Wolfcraft SZ / 80-300 mm | 137 zł |
Wolfcraft 1´´ Sz 80-300´´ 80 Mm 3611000 Sergeant Screw Posrebrzany 82512 | 100 zł |
Wolfcraft Ścisk śrubowy Wolfcraft SZ / 80-300 mm | 113 zł |
wolfcraft Ścisk śrubowy SZ 80-300, 300 mm, 3611000 | 110 zł |
WOLFCRAFT Ścisk stolarski śrubowy SZ 80-300 3611000 | 98 zł |
Modyfikacje Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000
Ceny na Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft SZ 80-150 Screw Clamp 3610000 150 mm | od 83 zł | 5 oferty | ||
Wolfcraft SZ 80-300 Screw Clamp 3611000 300 mm | od 98 zł | 5 oferty | ||
Wolfcraft SZ 80-450 Screw Clamp 3612000 450 mm | od 109 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →