Струбцина Yato YT-6413 400 мм
Yato YT-6413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6413 400 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Ścisk stolarski kuty 120 x 400mm śrubowy 6413 | 99 zł |
Ścisk stolarski YATO 6413, 120x400 mm | 86 zł |
Ścisk stolarski, kuty 400x120 mm Yato YT-6413 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 81 zł |
Модификації Yato YT-6413
Ціни на Yato YT-6413 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6412 300 мм | від 96 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6413 400 мм | від 81 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6414 500 мм | від 103 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6415 600 мм | від 95 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6416 900 мм | від 113 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6417 1050 мм | від 125 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →