Лещата Yato YT-6501 губки 100 мм
Фото 5 |
Yato YT-6501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-6501
Ціни на Yato YT-6501 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6501 губки 100 мм | від 196 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6502 губки 125 мм | від 256 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-65048 губки 150 мм | від 436 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6503 губки 150 мм | від 349 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6504 губки 200 мм | від 470 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-65049 губки 200 мм | від 652 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →