Струбцина Yato YT-6407 400 мм
Yato YT-6407 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-6407
Ціни на Yato YT-6407 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6407 400 мм | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6408 500 мм | від 65 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6409 600 мм | від 75 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6410 900 мм | від 82 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →