Струбцина Yato YT-6405 450 мм
Yato YT-6405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6405 450 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Ścisk stolarski kuty 80 x 450mm 6405 | 49 zł |
Yato Ścisk stolarski kuty chromowany 450x80mm YT-6405 | 46 zł |
Ścisk stolarski YATO 6405, 80x450 mm | 37 zł |
Модификації Yato YT-6405
Ціни на Yato YT-6405 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6401 160 мм | від 29 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6402 200 мм | від 35 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6403 250 мм | від 31 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6404 300 мм | від 39 zł | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6405 450 мм | від 37 zł | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6406 600 мм | від 40 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →