Струбцина Yato YT-6448 500 мм
Yato YT-6448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-6448
Ціни на Yato YT-6448 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6445 200 мм | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6446 250 мм | від 23 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6447 300 мм | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6448 500 мм | від 27 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →