Imadło Yato YT-6501 szczęki 100 mm
Zdjęcia 5 |
Yato YT-6501 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yato YT-6501
Ceny na Yato YT-6501 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6501 szczęki 100 mm | od 196 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6502 szczęki 125 mm | od 256 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-65048 szczęki 150 mm | od 436 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6503 szczęki 150 mm | od 349 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6504 szczęki 200 mm | od 470 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-65049 szczęki 200 mm | od 652 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →