Zacisk Yato YT-6413 400 mm
Yato YT-6413 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-6413 400 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Ścisk stolarski kuty 120 x 400mm śrubowy 6413 | 99 zł |
Ścisk stolarski YATO 6413, 120x400 mm | 86 zł |
Ścisk stolarski, kuty 400x120 mm Yato YT-6413 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 81 zł |
Modyfikacje Yato YT-6413
Ceny na Yato YT-6413 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6412 300 mm | od 96 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6413 400 mm | od 81 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6414 500 mm | od 103 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6415 600 mm | od 95 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6416 900 mm | od 113 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6417 1050 mm | od 125 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →