Струбцина Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 300 мм (3031000)
Фото 6 |
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 300 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ścisk jednoręczny Wolfcraft EHZ PRO / 100-300 mm | 201 zł |
Wolfcraft 1´´hz Pro 100-300´´ 100 Mm 3031000 Monomanual Sergeant Czarny 82 | 121 zł |
Ścisk stolarski 300 x 100mm siła do 120kg 3031000 Wolfcraft | 121 zł |
WOLFCRAFT Ścisk stolarski jednoręczny EHZ PRO 100 dł. ścisku 300mm 3031000 | 127 zł |
ŚCISK JEDNORĘCZNY EHZ PRO 100-300MM | 166 zł |
Модификації Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300
Ціни на Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 150 мм | від 102 zł | 2 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 300 мм | від 121 zł | 5 пропозицій | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-450 450 мм | від 131 zł | 5 пропозицій | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-700 700 мм | від 157 zł | 3 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-915 915 мм | від 156 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →