Zacisk IRWIN Quick Grip T518QCEL7 450 mm
Zdjęcia 4 |
IRWIN Quick Grip T518QCEL7 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRWIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRWIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IRWIN Quick Grip T518QCEL7
Ceny na IRWIN Quick Grip T518QCEL7 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip T506QCEL7 150 mm | od 73 zł | 2 oferty | ||
IRWIN Quick Grip T512QCEL7 300 mm | od 87 zł | 2 oferty | ||
IRWIN Quick Grip T518QCEL7 450 mm | od 99 zł | 2 oferty | ||
IRWIN Quick Grip T524QCEL7 600 mm | od 106 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Quick Grip T536QCEL7 900 mm | od 121 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →