Zacisk Stanley FatMax FMHT0-83238 150 mm
Zdjęcia 9 |
Stanley FatMax FMHT0-83238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMHT0-83238 150 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Ścisk stolarski automatyczny FATMAX XL 150mm - FMHT0-83238 | 144 zł |
Ścisk automatyczny STANLEY, 150 x 92 mm | 99 zł |
ŚCISK AUTOMATYCZNY FATMAX 150*90 MM. | 131 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax FMHT0-83238
Ceny na Stanley FatMax FMHT0-83238 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT0-83238 150 mm | od 99 zł | 3 oferty | ||
Stanley FatMax FMHT0-83240 600 mm | od 128 zł | 4 oferty | ||
Stanley FatMax FMHT0-83241 900 mm | od 188 zł | 1 oferta | ||
Stanley FatMax FMHT0-83242 1250 mm | od 177 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →