Zacisk Stanley 0-83-034 100 mm
Zdjęcia 6 |
Stanley 0-83-034 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-83-034 100 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Ścisk typ c 100mm/4' | 44 zł |
Ścisk typ C STANLEY, 100 mm/4' | 40 zł |
STANLEY Ścisk Typ C 100mm 83-034 | 43 zł |
Ścisk typ c 100mm/4" | 47 zł |
Modyfikacje Stanley 0-83-034
Ceny na Stanley 0-83-034 |
---|---|---|---|---|
Stanley 0-83-033 75 mm | od 32 zł | 1 oferta | ||
Stanley 0-83-034 100 mm | od 40 zł | 4 oferty | ||
Stanley 0-83-035 150 mm | od 64 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →