Струбцина Stanley 0-83-034 100 мм
Фото 6 |
Stanley 0-83-034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stanley 0-83-034
Ціни на Stanley 0-83-034 |
---|---|---|---|---|
Stanley 0-83-033 75 мм | від 32 zł | 1 пропозиція | ||
Stanley 0-83-034 100 мм | від 40 zł | 2 пропозиції | ||
Stanley 0-83-035 150 мм | від 64 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →