Лещата Stanley 1-83-068 губки 150 мм
Відео 2Фото 7 |
Stanley 1-83-068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-83-068 губки 150 мм
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Imadło ślusarskie STANLEY 1-83-068 | 450 zł |
IMADŁO ŚLUSARSKIE MAXSTEEL, OBROTOWE 150mm STANLEY -1-83-068 | 564 zł |
Stanley Stanley Imadło ślusarskie 150mm | 538 zł |
Imadło ślusarskie STANLEY 1-83-068 | 445 zł |
Imadło ślusarskie STANLEY 83-068, 150 mm | 451 zł |
830681 Imadło ślusarskie 150 mm HD Stanley 83-068 | 532 zł |
Відеоогляди
Модификації Stanley 1-83-068
Ціни на Stanley 1-83-068 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-83-066 губки 100 мм | від 282 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley 1-83-067 губки 125 мм | від 359 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-83-068 губки 150 мм | від 445 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →