Imadło Stanley 1-83-068 szczęki 150 mm
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Stanley 1-83-068 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-83-068 szczęki 150 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imadło ślusarskie STANLEY 1-83-068 | 450 zł |
IMADŁO ŚLUSARSKIE MAXSTEEL, OBROTOWE 150mm STANLEY -1-83-068 | 564 zł |
Stanley Stanley Imadło ślusarskie 150mm | 538 zł |
Imadło ślusarskie STANLEY 1-83-068 | 450 zł |
Imadło ślusarskie STANLEY 83-068, 150 mm | 451 zł |
830681 Imadło ślusarskie 150 mm HD Stanley 83-068 | 532 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley 1-83-068
Ceny na Stanley 1-83-068 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-83-066 szczęki 100 mm | od 282 zł | 9 oferty | ||
Stanley 1-83-067 szczęki 125 mm | od 359 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-83-068 szczęki 150 mm | od 450 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →