Zacisk IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 mm
Zdjęcia 3 |
IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRWIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRWIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IRWIN Pro Clamp S 10503567
Ceny na IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp S 10503564 200 mm | od 53 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503565 300 mm | od 58 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503566 400 mm | od 72 zł | 2 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 mm | od 67 zł | 2 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503568 800 mm | od 96 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →