Струбцина IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 мм
Фото 3 |
IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IRWIN Pro Clamp S 10503567
Ціни на IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp S 10503564 200 мм | від 53 zł | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503565 300 мм | від 58 zł | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503566 400 мм | від 72 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 мм | від 67 zł | 2 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503568 800 мм | від 96 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →