Струбцина IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм
Фото 6 |
IRWIN Quick Grip 10505945 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Irwin Ścisk Quick-Grip XP 600mm / 24" (10505945) | 141 zł |
Ścisk szybkozaciskowy IRWIN, 600 mm | 135 zł |
Ścisk Q-G XP 600 mm | 197 zł |
ŚCISK STOLARSKI SZYBKOZACISKOWY QUICK GRIP XP 600MM | 169 zł |
Модификації IRWIN Quick Grip 10505945
Ціни на IRWIN Quick Grip 10505945 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм | від 93 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 мм | від 108 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 мм | від 101 zł | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм | від 135 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 мм | від 154 zł | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм | від 173 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →