Струбцина Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000 300 мм (3620000)
Фото 8 |
Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000 300 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ścisk śrubowy Wolfcraft SZ / 120-300 mm | 180 zł |
Wolfcraft 1´´ Sz 120-300´´ 120 Mm 3620000 Sergeant Screw Czarny 82514 | 146 zł |
Wolfcraft Ścisk śrubowy Wolfcraft SZ / 120-300 mm | 217 zł |
Модификації Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000
Ціни на Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft SZ 120-300 Screw Clamp 3620000 300 мм | від 146 zł | 3 пропозиції | ||
Wolfcraft SZ 120-450 Screw Clamp 3621000 450 мм | від 146 zł | 3 пропозиції | ||
Wolfcraft SZ 120-700 Screw Clamp 3622000 700 мм | від 172 zł | 2 пропозиції | ||
Wolfcraft SZ 120-1000 Screw Clamp 3623000 1000 мм | від 186 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →