Zacisk IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 mm
IRWIN Pro Clamp M 10503572 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRWIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRWIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IRWIN Pro Clamp M 10503572
Ceny na IRWIN Pro Clamp M 10503572 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp M 10503569 300 mm | od 85 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503570 400 mm | od 90 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503571 600 mm | od 105 zł | 4 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 mm | od 111 zł | 3 oferty | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503573 1000 mm | od 120 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →