Болторіз Stanley 1-17-754 900 мм
Фото 3 |
Stanley 1-17-754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-17-754 900 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce do prętów STANLEY 1-17-754 | 251 zł |
Stanley Stanley Nożyce do prętów 900mm rękojeść rurowa | 307 zł |
Nożyce do prętów STANLEY 1-17-754 | 245 zł |
Nożyce do prętów STANLEY 1-17-754 | 251 zł |
Nożyce do prętów STANLEY, 900 mm | 258 zł |
Nożyce do prętów 900mm - rękojeść rurowa | 351 zł |
Модификації Stanley 1-17-754
Ціни на Stanley 1-17-754 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-17-750 350 мм | від 75 zł | 6 пропозицій | ||
Stanley 1-17-751 450 мм | від 93 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-17-752 600 мм | від 149 zł | 3 пропозиції | ||
Stanley 1-17-753 750 мм | від 172 zł | 6 пропозицій | ||
Stanley 1-17-754 900 мм | від 245 zł | 6 пропозицій | ||
Stanley 1-17-755 1050 мм | від 406 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →