Болторіз KNIPEX 7122200 200 мм
Фото 17 |
KNIPEX 7122200 |
|
У моделі 7122200T на ручці є скоба – страхувальне кріплення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KNIPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KNIPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KNIPEX 7122200 200 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KNIPEX CoBolt®, Kompaktowe szczypce tn?ce przegubowe | 233 zł |
Knipex Szczypce tnące do drutu przegubowe CoBolt wygięte 200mm (7122200) | 226 zł |
Szczypce do drutu KNIPEX, 200 mm | 237 zł |
Szczypce tnące przegubowe do sworzni, 200mm, 71 22 200, KNIPEX | 256 zł |
Товщина перекушування:
- 6 мм-м'який дріт
- 5.2 мм-Дріт середньої твердості
- 4 мм-твердий дріт
- 3.6 мм-рояльна струна
РекомендуємоПорівняти в таблиці →