Ножиці по металу Yato YT-1912 прямий різ
Yato YT-1912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1912 прямий різ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce YATO YT-1912 | 62 zł |
YATO Yato Nożyce do blachy proste 1912 | 67 zł |
Yato Nożyce do cięcia blachy proste 260mm YT-1912 | 69 zł |
Nożyce YATO YT-1912 | 62 zł |
Nożyce do blachy proste YATO, 1912 | 55 zł |
Nożyce do cięcia blachy, proste 260 mm Yato YT-1912 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 62 zł |
Модификації Yato YT-1912
Ціни на Yato YT-1912 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1910 лівий різ | від 60 zł | 7 пропозицій | ||
Yato YT-1911 правий різ | від 54 zł | 5 пропозицій | ||
Yato YT-1912 прямий різ | від 55 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →