Ножиці по металу NEO 31-050 прямий різ
NEO 31-050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 31-050 прямий різ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Noyce do blachy 250 mm proste NEO TOOLS 31-050 | 57 zł |
Nożyce do blachy NEO 31-050 | 48 zł |
Neo Nożyce do blachy proste 250mm - 31-050 | 50 zł |
NEO Nożyce do blachy 250 mm, proste 31-050 | 51 zł |
Nożyce do blachy 250 mm, proste | 55 zł |
Модификації NEO 31-050
Ціни на NEO 31-050 |
---|---|---|---|---|
NEO 31-060 лівий різ | від 46 zł | 8 пропозицій | ||
NEO 31-055 правий різ | від 45 zł | 7 пропозицій | ||
NEO 31-050 прямий різ | від 48 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →