Nożyce do metalu NEO 31-050 prosty cięcie
NEO 31-050 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 31-050 prosty cięcie
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noyce do blachy 250 mm proste NEO TOOLS 31-050 | 57 zł |
Nożyce do blachy NEO 31-050 | 48 zł |
Neo Nożyce do blachy proste 250mm - 31-050 | 50 zł |
NEO Nożyce do blachy 250 mm, proste 31-050 | 51 zł |
Nożyce do blachy 250 mm, proste | 55 zł |
Modyfikacje NEO 31-050
Ceny na NEO 31-050 |
---|---|---|---|---|
NEO 31-060 lewy cięcie | od 46 zł | 8 oferty | ||
NEO 31-055 prawy cięcie | od 45 zł | 7 oferty | ||
NEO 31-050 prosty cięcie | od 48 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →