Nożyce do metalu Yato YT-1924 254 mm
Yato YT-1924 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1924 254 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT czerwony YT-1924 | 56 zł |
YATO Yato Nożyce do blachy typ angielski 1924 | 67 zł |
Yato Nożyce do cięcia blachy typ angielski 254mm YT-1924 | 86 zł |
Nożyce do blachy typ angielski YATO, 1924 | 57 zł |
Nożyce do cięcia blachy, typ angielski 254 mm Yato YT-1924 - ZYSKAJ RABAT | 62 zł |
Nożyce do blachy Typ angielski YT-1924 | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →