Болторіз NEO 31-018 450 мм
NEO 31-018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 31-018 450 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Neo Nożyce do prętów 450mm 31-018 | 58 zł |
Neo Neo Nożyce do prętów 450 mm, drut do o 8 mm | 59 zł |
NEO Nożyce do prętów 450 mm, drut do o 8 mm 31-018 | 62 zł |
Модификації NEO 31-018
Ціни на NEO 31-018 |
---|---|---|---|---|
NEO 31-018 450 мм | від 58 zł | 3 пропозиції | ||
NEO 31-024 600 мм | від 86 zł | 4 пропозиції | ||
NEO 31-030 750 мм | від 120 zł | 5 пропозицій | ||
NEO 31-035 900 мм | від 154 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →