Болторіз Yato YT-1847 750 мм
Yato YT-1847 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1847 750 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Nożyce do drutu 30' 750mm 1847 | 108 zł |
Yato Nożyce do prętów 750mm YT-1847 | 138 zł |
Nożyce do drutu 30' Yato 1847, 750 mm | 89 zł |
Nożyce do prętów 750 mm Yato YT-1847 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 100 zł |
Модификації Yato YT-1847
Ціни на Yato YT-1847 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1843 300 мм | від 30 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-1844 350 мм | від 41 zł | 4 пропозиції | ||
Yato YT-1845 450 мм | від 50 zł | 5 пропозицій | ||
Yato YT-1846 600 мм | від 64 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-1847 750 мм | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Yato YT-1848 900 мм | від 113 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →