Przecinak do śrub Stanley 1-17-753 750 mm
Zdjęcia 3 |
Stanley 1-17-753 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-17-753 750 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Nożyce do prętów 750mm rękojeść rurowa | 203 zł |
Stanley Nożyce do prętów z rękojeścią rurową 750mm 17-753 | 179 zł |
Nożyce do prętów STANLEY, 750 mm | 172 zł |
Nożyce do prętów 750mm - rękojeść rurowa | 216 zł |
Modyfikacje Stanley 1-17-753
Ceny na Stanley 1-17-753 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-17-750 350 mm | od 75 zł | 6 oferty | ||
Stanley 1-17-751 450 mm | od 93 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-17-752 600 mm | od 149 zł | 1 oferta | ||
Stanley 1-17-753 750 mm | od 172 zł | 5 oferty | ||
Stanley 1-17-754 900 mm | od 258 zł | 5 oferty | ||
Stanley 1-17-755 1050 mm | od 406 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →