Nożyce do metalu Stanley FatMax 2-14-564 prawy cięcie
Zdjęcia 4 |
Stanley FatMax 2-14-564 lewy cięcieprawy cięcie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-14-564 prawy cięcie
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Maxsteel Nożyce do Blachy Zielony/Szary 250 mm 2-14-564 | 46 zł |
Nożyce STANLEY MaxSteel 14-564 | 60 zł |
Stanley Fatmax Right Sheet Metal Scissors Posrebrzany 14564 | 74 zł |
Stanley Stanley Nożyce do blachy fatmax prawe | 57 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax 2-14-564
Ceny na Stanley FatMax 2-14-564 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-562 lewy cięcie | od 46 zł | 8 oferty | ||
Stanley FatMax 2-14-564 prawy cięcie | od 46 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →