Nożyce do metalu Stanley FatMax 2-14-562 lewy cięcie
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax 2-14-562 lewy cięcieprawy cięcie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-14-562 lewy cięcie
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax Nożyce Czarny/Czerwony 729 x 3 x 2901 cm 2-14-562 | 46 zł |
Stanley Fatmax® Maxsteel Aviation Snips | 82 zł |
Nożyce STANLEY MaxSteel 14-562 | 50 zł |
Stanley Fatmax Left Sheet Metal Scissors Posrebrzany 14562 | 76 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax 2-14-562
Ceny na Stanley FatMax 2-14-562 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-562 lewy cięcie | od 46 zł | 9 oferty | ||
Stanley FatMax 2-14-564 prawy cięcie | od 46 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →