Nożyce do metalu Yato YT-1910 lewy cięcie
Yato YT-1910 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yato YT-1910
Ceny na Yato YT-1910 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1910 lewy cięcie | od 60 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-1911 prawy cięcie | od 62 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-1912 prosty cięcie | od 55 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →