Nożyce do metalu Yato YT-1962 prosty cięcie
Zdjęcia 4 |
Yato YT-1962 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1962 prosty cięcie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Nożyce do blachy 10' proste 1962 | 24 zł |
Yato Nożyce do cięcia blachy proste 250mm (YT-1962) | 29 zł |
Nożyce do blachy 10' Yato 1962, proste | 25 zł |
Modyfikacje Yato YT-1962
Ceny na Yato YT-1962 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1960 lewy cięcie | od 22 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-1961 prawy cięcie | od 22 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1962 prosty cięcie | od 24 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →