Przecinak do śrub Yato YT-1848 900 mm
Yato YT-1848 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1848 900 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Nożyce do drutu 36' 900mm 1848 | 137 zł |
Yato Nożyce do prętów 900mm (YT-1848) | 136 zł |
Nożyce do drutu 36' Yato 1848, 900 mm | 113 zł |
Yato Nożyce do prętów 900mm (YT-1848) | 126 zł |
Modyfikacje Yato YT-1848
Ceny na Yato YT-1848 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1843 300 mm | od 35 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-1844 350 mm | od 41 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1845 450 mm | od 50 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-1846 600 mm | od 64 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1847 750 mm | od 89 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1848 900 mm | od 113 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →