Przecinak do śrub Yato YT-1851 350 mm
Yato YT-1851 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1851 350 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Nożyce do drutu 350mm 1851 | 42 zł |
Yato Nożyce do prętów 350mm YT-1851 | 43 zł |
Nożyce do drutu Yato 1851, 350 mm | 34 zł |
Modyfikacje Yato YT-1851
Ceny na Yato YT-1851 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1851 350 mm | od 34 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1852 450 mm | od 44 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1853 600 mm | od 57 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1854 750 mm | od 84 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-1855 900 mm | od 111 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-1856 1050 mm | od 162 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →