Nożyce do metalu Yato YT-1900 250 mm / lewy cięcie
Zdjęcia 3 |
Yato YT-1900 250 mm / lewy cięcie260 mm / prawy cięcie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1900 250 mm / lewy cięcie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-1900 DO-NR-NCE-YATO-011 | 100 zł |
Yato Nożyce do cięcia blachy lewe 260mm YT-1900 | 129 zł |
YATO NOŻYCE DO BLACHY 260mm LEWE 1900 | 125 zł |
Yato Nożyce do cięcia blachy lewe 260mm YT-1900 | 130 zł |
Modyfikacje Yato YT-1900
Ceny na Yato YT-1900 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1900 250 mm / lewy cięcie | od 100 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-1901 260 mm / prawy cięcie | od 76 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →