Nożyce do metalu Stanley FatMax 2-14-563 250 mm
Zdjęcia 7 |
Stanley FatMax 2-14-563 250 mm300 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-14-563 250 mm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax® Maxsteel Aviation Snips Straight And Long Cut | 72 zł |
Stanley FatMax 2-14-563 DO-NR-NCE-STN-004 | 55 zł |
Nożyce do blachy STANLEY Fatmax 2-14-563 | 43 zł |
Nożyce do blachy proste 250 mm | 75 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Stanley FatMax 2-14-563
Ceny na Stanley FatMax 2-14-563 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-563 250 mm | od 38 zł | 13 oferty | ||
Stanley FatMax 2-14-566 300 mm | od 54 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →