Przecinak do śrub Stanley 1-95-564 450 mm
Zdjęcia 5 |
Stanley 1-95-564 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-95-564 450 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Nożyce do prętów 450mm rękojeść kuta | 152 zł |
Stanley Nożyce do prętów z rękojeścią kutą 450mm 95-564 | 126 zł |
Nożyce do prętów STANLEY, 450 mm | 125 zł |
Modyfikacje Stanley 1-95-564
Ceny na Stanley 1-95-564 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-564 450 mm | od 125 zł | 3 oferty | ||
Stanley 1-95-565 600 mm | od 209 zł | 2 oferty | ||
Stanley 1-95-566 750 mm | od 401 zł | 2 oferty | ||
Stanley 1-95-567 900 mm | od 414 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →