Болторіз Stanley 1-95-567 900 мм
Фото 5 |
Stanley 1-95-567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stanley 1-95-567
Ціни на Stanley 1-95-567 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-564 450 мм | від 125 zł | 3 пропозиції | ||
Stanley 1-95-565 600 мм | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Stanley 1-95-566 750 мм | від 401 zł | 2 пропозиції | ||
Stanley 1-95-567 900 мм | від 414 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →