Młotowiertarka Stanley FatMax FME500K
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax FME500K
Tryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru, dłutowanie
Moc:750 W
Energia udaru:1.8 J
Liczba udarów:5200 ud/min
Prędkość biegu jałowego:1050 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+, kluczykowy
Zasilanie:sieciowe (230 V)
Waga:2.3 kg
Mała i lekka (2,3 kg) wiertarka udarowa o mocy 750 W i energii udaru 1,8 J. Przełącznik na obudowie przekładni umożliwia wybór jednego z trzech trybów pracy: wiercenie (bez udaru), wiercenie (z udarem) ) lub kucia (uderzenie bez obracania urządzenia). Wiertarka udarowa Stanley FatMax FME500K z wiertłami z węglikowymi końcówkami może wykonywać otwory o średnicy do 26 mm w murze i betonie. Uchwyt przeznaczony jest do współpracy z urządzeniami wiertniczymi, wiertniczymi i udarowymi z chwytami SDS+. Narzędzie jest również wyposażone w standardowy uchwyt szczękowy (kluczowy), który pozwala na użycie wierteł z chwytem okrągłym. W zestawie plastikowa walizka, rękojeść przednia i ogranicznik głębokości wiercenia.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FatMax FME500K
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FME500K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młotowiertarka 750 W SDS-Plus 18j Kufer FATMAX FME500K Stanley FME500K-QS | 468 zł |
Młotowiertarka Stanley FME500K-QS 750 W | 468 zł |
Młotowiertarka STANLEY sds Plus, 1,8 J FME500K | 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →