Болторіз KNIPEX 7102200 200 мм
Фото 8 |
KNIPEX 7102200 |
|
У моделі 7102200T на ручці є скоба – страхувальне кріплення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KNIPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KNIPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KNIPEX 7102200 200 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KNIPEX CoBolt®, Kompaktowe szczypce tn?ce przegubowe | 180 zł |
Knipex Szczypce tnące do drutu przegubowe CoBolt 200mm (7102200) | 179 zł |
Knipex Cobolt 200 Mm Pliers Czerwony 7102200 | 213 zł |
Szczypce do drutu KNIPEX, 200 mm | 182 zł |
KOMPAKTOWE SZCZYPCE TNĄCE PRZEGUBOWE COBOLT 200MM | 198 zł |
Товщина перекушування:
- 6.0 мм — м'яка дріт
- 5.2 мм — дріт середньої твердості
- 4.0 мм — тверда дріт
- 3.6 мм — рояльна струна
РекомендуємоПорівняти в таблиці →