Szlifierka Worx WX803.9
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Worx WX803.9 125 mm / akum. brak125 mm, walizka / akum. 2 szt. 2 Ah |
|
Model WX803.9 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, natomiast model WX803 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah i 4 Ah), ładowarką i etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WX803.9
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WORX WX8039 Akumulatorowa Szlifierka Kątowa 20 V Wydajna Szlifierka Kątowa | 289 zł |
Szlifierka kątowa WORX WX803.9 | 299 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 20V WX803.9 Worx / bez aku | 297 zł |
Szlifierka Worx WX803.9 | 299 zł |
Szlifierka kątowa WORX WX803.9 Akumulatorowa 125mm | 299 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 20V WX803.9 Worx / bez aku | 297 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Worx WX803.9
Ceny na Worx WX803.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WX803.9 | od 289 zł | 6 oferty | ||
Worx WX803 | od 599 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →