Szlifierka Stanley FatMax SFMCG700B
Zdjęcia 12 |
Stanley FatMax SFMCG700B akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Model SFMCG700B jest dostarczany bez akcesoriów, model SFMCG700M2K jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCG700B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax V20 Szlifierka Kątowa Czarny/Żółty 18 V SFMCG700B-XJ | 553 zł |
Stanley FATMAX SFMCG700B 125 mm V20 DO-EL-SZL-STN-010 | 589 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY SFMCG700B-XJ | 539 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY SFMCG700B-XJ | 579 zł |
Szlifierka Stanley SFMCG700B | 553 zł |
Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 125Mm V20 18V 0*Ah | 559 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM V20 18V 0*AH | 619 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCG700B
Ceny na Stanley FatMax SFMCG700B |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCG700B | od 553 zł | 7 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCG700M2K | od 981 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →