Renowator Stanley FatMax SFMCE500B
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Stanley FatMax SFMCE500B
akum. 2 szt., 4 Ahakum. brak
Rodzaj urządzenia:renowator
Prędkość obrotowa:8000 – 18000 obr/min
Zasilanie:akumulatorowe
Model SFMCE500B jest dostarczany bez baterii, ładowarki i etui, natomiast model SFMCE500D2K jest dostarczany z dwoma bateriami (4 Ah), ładowarką i etui.
Uniwersalne narzędzie akumulatorowe z mechanizmem oscylacyjnym. Przeznaczone do piłowania, cięcia, szlifowania, polerowania, usuwania farby i innych prac na małą skalę. Podczas pracy użytkownik może kontrolować częstotliwość ruchu dyszy (8000 - 18000 obr./min). Wbudowane podświetlenie zapewnia wygodną pracę w warunkach słabego oświetlenia. Renowator Stanley FatMax SFMCE500B jest wyposażony w bezkluczykowy mechanizm wymiany bitów, który umożliwia szybką zmianę oprzyrządowania bez użycia kluczy. W zestawie trójkątna platforma szlifierska z adapterem do podłączenia odkurzacza oraz komplet pilników (para prostych i jeden półokrągły). Narzędzie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FatMax SFMCE500B
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCE500B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Narzędzie wielofunkcyjne STANLEY Fatmax SFMCE500B | 461 zł |
Stanley, St Narzędzie Wielofun. V20 Sfmce500B | 403 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne 18v v20 | 446 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCE500B
Ceny na Stanley FatMax SFMCE500B |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCE500D2K | od 706 zł | 3 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCE500B | od 403 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →